Darijo Srna zabio iz penala za pobjedu Šahtara nad Evianom

Gubila je ukrajinska momčad pred oko dvije tisuće gledatelja 0-2 sve do 79. minute kada je kapetan Darijo Srna, koji je u igru ušao u 59. minuti, zabio iz penala...

U sklopu priprema za novu sezonu nogometaši Šahtara odigrali su u francuskom Thonon-les-Bainesu prijateljsku utakmicu protiv Eviana kojeg su svladali 3-2.

Gubili su Ukrajinci pred oko dvije tisuće gledatelja 0-2 sve do 79. minute kada je kapetan Darijo Srna , koji je u igru ušao u 59. minuti, zabio iz penala. Siguran je s bijele točke bio hrvatski reprezentativac koji je pogodio 'malu mrežicu' u desni kut protivničkog golmana.

U 88. minuti za izjednačenje zabio je Luiz Adriano , a dvije minute kasnije za pobjedu Šahtara pogodio je Sevčuk .