Debakl Milana: Toni s dva gola srušio "rossonere" na startu

Nogometaši Milana katastrofalno su započeli novu sezonu Serie A. "Rossoneri" su u prvom kolu izgubili 2-1 na gostovanju kod Verone. Luca Toni zabio je dva gola...

Milan je otvorio novu sezonu Serie A debaklom. "Rossoneri" su izgubili u prvom kolu na gostovanju kod Verone 2-1. Nogometaši Massimiliana Allegrija sjajno su otvorili utakmicu. Poveli su 1-0 već u 14. minuti utakmice, a zabio je Andrea Poli.

Sjajni Luca Toni pred kraj prvog dijela zabija za 1-1. Milan mlako ulazi u drugo poluvrijeme, a to je opasno kad s druge strane imate Lucu Tonija koji svojim drugim golom u 53. minuti utakmice donosi Veroni 2-1 vodstvo.

Milan je do kraja bacio sve u napad, ali Allegrijeva momčad ništa nije mogla. Verona je izdržala do kraja i upisala tri boda protiv loših "rossonera".