Dinamo se 'prepao' Norvežana pa u nastavku pokazao kako ipak može dohvatiti Ligu prvaka

Prvo poluvrijeme bilo je - čisti promašaj, kao da Dinamo u Norvešku nije došao igrati nogomet, već se braniti i "primiti što manje". U nastavku se sve promijenilo, 'modri' su mogli i do remija...

Dinamo je poražen (1-0) od Bodo/Glimta u prvoj utakmici playoff faze Lige prvaka. Bila je to čudna utakmica u kojoj su "modri" bili potpuno podređeni domaćinu u prvom dijelu, a onda u nastavku pokazali kako su kvalitetnija momčad, te da bez obzira na negativan rezultat mogu riješiti Norvežane u Zagrebu i dohvatiti Ligu prvaka. Da, drugih 45 minuta budi optimizam, daje navijačima nadu za prolaz Bodo/Glimta.