Dinamovi juniori pobijedili su Wolfsburg i Bayer Leverkusen

Juniori Dinama na U-19 turniru u Düsseldorfu ostvaruju sjajne rezultate. Vođeni Deanom Klafurićem svladali su svoje vršnjake iz Wolfsburga i Bayer Leverkusena...

Dinamovi juniori ostvarili su odlične dvije pobjede na U-19 juniorskom turniru u Düsseldorfu gdje su prvo svladali Wolfsburg 3-2, a zatim i Bayer Leverkusen 4-2. Turnir je na rasporedu od 17. do 21. travnja, a momčad koju vodi Dean Klafurić igra odlično.

U prvom susretu protiv Wolfsburga za Dinamo su zabili Domagoj Vlak u prvoj i 32. minuti te Endri Cekici u 41. minuti susreta, dok su u drugoj utakmici protiv Bayer Leverkusena strijelci bili Nikola Burić u drugoj, Darrick-Kobi Morris te Tibor Halilović u 38. i 46. minuti utakmice. Dinamove juniore očekuju i susreti protiv domaćina Düsseldorfa i Tottenhama