Drpić u 83. min. pogodio za pobjedu Dinama 3-2

U uzvratnoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka Dinamo je u Maksimiru obranio prednost iz Domžala, te pobijedio 3-2. Ukupan rezultat je 6-2

1'- Počela je uzvratna utakmica između Dinama i Domžala.
3'- Dinamo je imao prvi korner na utakmici, no nije stvorio šansu.
4' - Iz daljine je pokušao Kirm, no njegov udarac Kelava je obranio bez problema.
5' - Slobodan udarac izveo je Badelj, Tadić je stigao loptu, no nije opasnije zaprijetio.
9' - Nakon greške obrane Domžala u šansi se našao Balaban, no njegov udarac bio je preslab za bilo šta konkretno.
10' - Domžale su se ponovno probile pred gol Dinama, no izglednu priliku Kirma zaustavio je Kelava.
13' - Slobodni udarac za Domžale, no Kelava je ponovno siguran.
17' - Nakon slobodnog udarca Dinama, lopta se odbila do usamljenog Bišćana, kojem nije bilo teško pogoditi za 1-0.
18' - Dinamo je bio blizu drugog gola, no Sammir nije uspio povisiti.
29' - Nakon greške u obrani Dinama, Brezič je poravnao na 1-1.
34' - Dinamo čuva rezultat i nema posebnih prilika. Slovenci su imali priliku iz kornera, no bili su bezopasni.
43' - Završnica poluvremena ne nudi nikakva uzbuđenja. Dinamo je zadovoljan rezultatom i kao da već sada čeka kraj utakmice.
45'- Počelo je drugo poluvrijeme, Balabana je zamijenio Tomić.
47'- Drpić je zapucao, no Nemec bez poteškoća obranio.
50'- Badelj je srušen na rubu 16erca, Hrgović izveo slobodan udarac i prelijepim udarcem matirao Nemeca, 2-1.
59'- Odlična akcija Mikića koji se probio po desnom boku i dodao Tomiću koji je promašio iz čiste situacije.
66'- Mikića je zamijenio Guela.
73'- Umjesto Bišćana ušao je Lovren.
81'- Nakon greške Dinamove obrane, Darko Zec poravnao je na 2-2.
83'- Lijepim golom Drpića glavom, Dinamo je ponovno poveo -3-2.
93'- Iako u drugom dijelu nije bilo puno uzbuđenja, pala su dva gola, a sudac je odsvirao kraj.