Eduardo ipak nije igrao, Arsenal u zadnjoj minuti

Šteta što se ozljedio, nadamo se da će u srijedu ipak moći igrati, rekao je prvi suradnik Arsena Wengera, hrvatski trener Boro Primorac

Zbog ozljede gležnja Eduardo ipak nije debitirao u Premier ligi. Arsenal je na Emiratesu pobijedio Fulham 2-1. Gosti su nakon pogreške golmana Lehmanna poveli već u prvoj minuti. Robin van Persie u 83. minuti izjednačio je iz penala, a Hleb je pobjedu donio u zadnjoj minuti. Hrvatski napadač na službeni debi će morati još malo pričekati. - Eduardo nije izdržao trening u subotu i zato smo ga poštedjeli - izvijestio je Boro Primorac, pomoćnik Arsenea Wengera. Ukoliko neće moći igrati protiv Sparte, sljedeći vikend Arsenal igra protiv Blackburna, a 25. kolovoza protiv Ćorlukina Manchester Cityja. Sudeći prema pripremnim utakmicama, Eduardo se sjajno snašao i nedostaje u prvoj Arsenalovoj momčadi. To je pokazala i prva utakmica nove sezone protiv Fulhama. FORMACIJA S JEDNIM NAPADAČEM Uz ozljedu Adebayora i Eduarda, Arsenal je protiv Fulhama zaigrao s jednim napadačem, Robinom van Persijem. Bendtner i Walcott utakmicu su počeli s klupe. Za očekivati je da će Eduardo kad se oporavi igrati od početka.