'Gadljiva je ova podrška Interu, Eto'o se ponašao sramotno!'

Spektakl kakav su napravili igrači Intera i suci u zadnjih petnaest minuta je bilo nešto neviđeno, bijesnio je predsjednik Genoe Gasperini nakon domaćeg poraza

U petak je odigrana prva utakmica 9. kola talijanske Serije A u kojoj je prvak Inter ostvario još jednu gostujuću pobjedu. S 1-0 su bili bolji kod Genoe. No, s obzirom na prikazano Genoa je trebala uzeti barem jedan bod, ali njihov prvi napadač Luca Toni je propuštao šanse, kao i ostali njegovi suigrači.  Ipak, upravu Genoe je silno naljutilo suđenje, kao i ponašanje igrača Intera koji po njima nisu bili niti malo profesionalni.

Eto'o se kune u sebe i svoju profesionalnost, a ponašao se upravo suprotno, rekao je trener Genoe Gasperini

- Gadljivo je, stvarno je gadljivo koliko se pomaže Interu u svakom trenutku. Spektakl kakav su napravili igrači Intera i suci u zadnjih petnaest minuta je bilo nešto neviđeno - rekao je predsjednik Genoe Gian Piero Gasperini i dodao:

- Samuel Eto'o se kune u sebe i svoju profesionalnost, a ponašao se potpuno suprotno. Nemam riječi. Ponosan sam na svoje igrače, ali to nama malo vrijedi. Zaslužili smo barem bod.

Pitanje je kako će na ove izjave reagirati u Talijanskom nogometnom savezu. Uglavnom su dotične ljude u ovakvim situacijama kažnjavali, a možda Gasperini još ima toga na "meniju