Girona umalo do iznenađenja: Ispustila je 2-0 s igračem više

Junak Girone bio je Cristian Stuani koji je zabio oba gola, u 22. i 25. minuti. Situacija se za Atlético dodatno pogoršala u 67. minuti jer je Antoine Griezmann dobio crveni karton. Ipak...

Novi španjolski prvoligaš Girona ispustila je pobjedu protiv Atlético Madrida na startu Primere. Nakon vodstva 2-0 i s igračem više na kraju s uremizirali 2-2.

Unatoč tome gosti su stigli do izjednačenja. Prvo je zabio Ángel Correa u 78. minuti, a izjednačujući gol postigao je José Giménez u 85. Hrvatski branič Šime Vrsaljko ostao je na klupi za pričuve Atletica.

Branitelj naslova Real Madrid otvara sezonu gostovanjem kod Deportiva u nedjelju, dok Barcelona dočekuje Betis.