Golmane, pa što je? Primio dva gola iza centra u dvije minute

U 38. kolu japanske druge lige na utakmici između Yamagate i Ehime u razmaku od dvije minute gostujući je golman primio dva gola s domaće polovice i tako uvelike pridonio pobjedi Yamagate (3-0)

Nakamura i Sakamoto mogli su samo reći jedno veliko hvala gostujućem golmanu Okamotu koji je uspio napraviti dvije velike greške u nešto manje od dvije minute. Yamagata je na domaćem terenu pobijedila 3-0, a veliku ulogu je odigrao golman gostujuće momčadi.

POGLEDAJTE VIDEO:

Poslije prvog poluvremena rezultat je bio 1-0 za domaće, a onda je u 61. i 62. minuti krenuo šou. Kod prvog gola daleko je stajao golman gostiju, a valja priznati kako je Nakamura odlično pogodio. No, kod gola Sakamota minutu kasnije, Okamoto je morao puno bolje reagirati.