Grci Mandžukiću raskrvarili glavu, a on im zabio - glavom

Hrvatski je reprezentativac odlično reagirao na jedan ubačaj s lijeve stane i glavom pogodio za smanjenje rezultata Atletico Madrida na gostovanju kod Olympiacosa...

Viceprvak Europe Atletico Madrid, loše je otvorio ovogodišnje izdanje Lige prvaka. Na stadionu Georgios Karaisaki poražen je od Olympiacosa 2-3

Kako se i očekivalo, počelo je oštro i agresivno, a već u petoj minuti Mario Mandžukić na kratko je iznesen s terena krvavog nosa. U 13. minuti Masuaku je na asistenciju Afellayja zabio za vodstvo domaćina, a asistent je u 31. minuti i strijelac za 2-0 Olympiacosa

U 38. minuti utakmice Mario Mandžukić odlično je reagirao na centaršut Ansaldija s lijeve strane i 'razbijenom' glavom rutinski pospremio loptu u mrežu za smanjenje rezultata.

U 73. minuti susreta Mitroglou je na dodavanje Kasamija povećao vodstvo domaćina, a nadu da bi ipak mogli uzeti bod 'rojiblancosima' je u 86. minuti donio Griezmann na asistenciji Kokea. Do remija ipak nije došlo, a domaćini su ostvarili vrijednu pobjedu

Olympiacos u sljedećem kolu gostuje kod Malmöa, dok Atletico na Vicente Calderonu dočekuje Juventus koji je u prvom kolu na svom terenu svladao Malmö 2-0 golovima Carlosa Teveza u 59. i 90. minuti utakmice.