Hajduk je u Antalyji remizirao s bukureštanskim Dinamom...

U trećoj pripremnoj utakmici u Turskoj Hajduk je odigrao remi (1-1) s protivnikom s kojim se sastao u kvalifikacijama za Europsku ligu, Dinamom iz Bukurešta

U trećem, do sada najozbiljnijem ogledu priprema u turskoj Antalyji, Hajduk je remizirao s bukureštanskim Dinamom 1-1. Poveli su Splićani iz kontranapada. Anas Sharbini povukao je loptu po lijevoj strani, u šesnaestercu pronašao slobodnog Trebotića koji u 8. minuti dovodi 'bijele' u vodstvo. Slavlje Splićana nije dugo trajalo. Pet minuta kasnije nabačenu loptu s boka glavom posprema Kone iza nemoćnog Subašića nakon što je nadvisio igrače splitske obrane. Do kraja poluvremena i jedna i druga momčad mogle su do gola, no napadači nisu pokazali prisebnost u odlučujućim trenucima. U drugom dijelu oba trenera napravili su brojne zamjene pa se igra razvodnila, te je na kraju neodlučan ishod najpravedniji.

Bila je ovo zadnja utakmica koju su 'bijeli' odigrali u kompletnom sastavu. U nedjelju Antalyju napuštaju Hrvoje Veić koji se vraća u Split kako bi zaliječio ozljedu, Ervin Bulku koji se priključuje pripremama reprezentacije Albanije, te mladi reprezentativci Vukušić, Trebotić, Jozinović, Andrijašević i Sačer.