Hajduk pobijedio Dinamo 3-0 i prošao u 4. pretkolo!

Nogometaši Hajduka na nevjerojatan su način odigrali prvo poluvrijeme protiv Dinama. Vukušić, Brkljača i Tomasov su zabijali za visoko vodstvo
Početni sastavi
Hajduk: Subašić, J. Buljat, Ibričić, Andrić, Vukušić, Tomasov, Strinić, Oremuš, Brkljača, Maloča, An. Sharbini
Dinamo B: Curca, Pulhac, Moti, Kone, Niculae, Ganea, Ad. Cristea, Torje, Scarlatache, N'Doye, Garat
LIVE
Počela je utakmica. Nakon prvih 10 minuta bez konkretnih prilika s obje strane. Vukušić puca po golu, ali lopta se odbija od braniča koju Curca lako kroti.
GOOL za Hajduk! Vukušić se probio po desnoj strani te silovitim udarcem gađa bliži kut golmana Curce!
Hajduk je nakon gola dobio krila te vrše pritisak sa svih strana. Izgledna prilika za Hajduk u 18. minuti, ali Curca neugodni ubačaj s desne strane izbija.
GOOL za Hajduk u 23. minuti! Mario Brkljača je povisio na 2-0, rezultat koji vode 'bile' dalje. Anas Sharbini je uputio povratnu loptu u 16-erac, a Brkljača je pucao slabo, ali dovoljno precizno u golmanov suprotni kut.
GOOL za Hajduk u 38. minuti! Jedini Hajdukov strijelac iz prve utakmice Marin Tomasov neometan je s 20-ak metara poslao topovski udarac u rašlje golmana Curce!
Gotovo je prvo poluvrijeme. Hajduk ima velikih 3-0 nakon furiozne igre.
Počeo je nastavak utakmice.
Dinamo u 50. minuti prijeti iz daljine, ali Subašić brani. Hajduk u nastavku opasno živi. Torje u 58. minuti puca s ruba 16-erca, a Hajdukov golman odbija loptu. N'Doye samo minutu kasnije silovito puca malo pored gola, a Subašić je ostao ukopan.
Najbolja prilika Hajduka u 2. dijelu. Ibričić lijevo iskosa iz slobodnog udarca odlično puca u rašlje, ali Curca paradom skida.
Igra se malo razvodnila. Hajduk s nestrpljenjem čeka kraj.
Sudac pokazuje 4. minute sudačke nadoknade. Hajduk je blizu prolaska u sljedeći krug Europa lige.
Gotovo je! Hajduk je napravio pravi mali pothvat i prošao u četvrto pretkolo Europa lige!