Hajduk pobijedio Krku, Rijeci samo remi protiv Ingolstadta

Hajduk je pobijedio Krku 1-0 golom Milevskog koji se kasnije ozlijedio. Rijeka je odigrala 1-1 protiv njemačkog niželigaša Ingolstadta. Knežević je zabio u 89.

Nogometaši Hajduka slavili su u pripremnoj utakmici protiv slovenskog prvoligaša Krke 1-0. Hajduku je pobjedu donio Artem Milevskij već u trećoj minuti utakmice. Caktaš je ubacio, a Ukrajinac zabio glavom.

Početkom drugog dijela Milevskij je zbog ozljede napustio igru. Hajduk je imao još nekoliko odličnih šansi za povećanje vodstva, ali propustili su ih Kouassi, Caktaš, Vršajević i Maglica. Igor Tudor zbog visoke temperature nije vodio momčad.

Hajduk je igrao u sastavu: Kalinić, Milović, Bradarić, Nižić, Vršajević, Mezga, Sušić, Caktaš, Kouassi, Milevski, Gotal

Rijeka izvukla remi

Rijeka je odigrala 1-1 protiv njemačkog niželigaša Ingolstadta. Poveli su Nijemci u 60. minuti utakmice preko Lexa. Rijeci je remi donio Knežević samo minutu prije kraja.

Dalibor Urukalović/Pixsell

Rijeka je igrala u sastavu: Vargić – Tomečak, Mitrović, Lešković, Leovac – Tomasov, Zlomislić, Cvijanović, Jugović – Krstanović, Balaj.