Hajduku samo jedan bod na Poljudu s Vatreksom

Varaždinci su vodili već od prve minute, a Hajduk je uspio izjednačiti u nastavku utakmice. Unatoč brojnim šansama, pobjednika nije bilo

Svjesno ili ne Besek je na Poljud izveo istu momčad koja je u ožujku deklasirala Hajduk 4-0. No nije to bila ni sjena te igre, osim sretnoga gola Smrekara u 44. sekundi susreta. Varaždinci nisu prikazali gotovo ništa za desetak tisuća gledatelja. Po bod su došli, bod su i uzeli, a Hajduku ostaje slabašna utjeha da su bili puno bolji. No ako žele uhvatiti šampionski korak u utrci s Dinamom, bodove ne bi smjeli ovako olako prosipati.
Vučevićevoj momčadi poravnanje i bod je donio Nikola Kalinić. Strinić je nabacio u 56. minuti, glavom je spustio Ibričić, a 'Kale' je s pet metara 'probio' Mađarića. No bio je to usamljeni realizatorski bljesak, Kalinić se, zajedno s ostatkom momčadi, pošteno ispromašivao u ovom poljudskom remiju. A ono što su uspjeli uputiti prema golu Varteksa obranio je igrač susreta Mađarić.