HNL, 7. kolo: 'Pjesnici' u triler - završnici iznenadili Lokose

Zagreb je u Maksimiru imao 2-0 protiv Lokomotive u 17. m., ali je do pobjede došao teško, tek devet minuta prije kraja golom Celiščaka. Bila je to prva utakmica 7. kola

Sjajnom utakmicom Lokomotiva i Zagreb najavili su 7. kolo HNL-a. 'Pjesnici' su došli do pobjede u vrlo zanimljivoj završnici i tako na tablici pretekli današnje suparnike, četvrti su sa bodom više.

Krenulo je 'živo' od prvog zvižduka. Već nakon pet minuta gosti su poveli golom Pavlovića koji je zabio glavom. U 17. minuti Dedić je pogodio prizemnim udarcem s ruba kaznenog prostora i činilo se da je utakmica riješena.

No, u samo tri minute pala su tri gola. Filip Škvorc i Nino Bule su izjednačili u 79.', ali to nije bilo dovoljno. Celiščak je devet minuta prije kraja zabio za sva tri boda.

U subotu i nedjelju se igra preostalih sedam utakmica kola, a derbi na Poljudu od 20 sati između Hajduka i Dinama.