Hrvatski vaterpolski kup: Jugu trofej u produžecima

Vaterpolisti Juga po deseti su put pobjednici Hrvatskoga vaterpolskog kupa nakon što su u finalu u Zadru uz puno muke pobijedili Mladost 12-11

Pobjedu je Dubrovčanima donio Sandro Sukno izravnim golom za 12-11 nakon prekida igre šest sekundi prije isteka drugog produžetka. Zagrepčani su nakon polovice utakmice vodili 7-6, imali su 10-8 prednost četiri minute prije kraja četvrte četvrtine, kao i 11-10 prednost u produžecima. Dubrovčani su do četvrtoga uzastopnog naslova u kupu stigli unatoč činjenici da su završnicu osnovnog dijela dvoboja i produžetke odigrali bez isključenog trenera Elvisa Fatovića. Dubrovčane su sa po tri pogotka predvodili Bušlje i Bošković Po tri su gola u redovima momčadi Emila Nikolića zabili Karač, Muslim i Hinić.