HSV dobio prvake Europe, Igor Vori zabio četiri gola

Pred 8000 gledatelja u Munchenu, Hamburg je pobijedio Kiel 27-26 u utakmici Superkupa. Igor Vori zabio je četiri gola, a Blaženko Lacković dva

Rukometaši Hamburga pobjednički su zakoračili u novu sezonu. U utakmici Superkupa su pred 8000 gledatelja u Munchenu pobijedili Kiel, prvake Europe, sa 27-26. Hamburg je cijelu utakmicu bio u prednosti, a na poluvrijeme su otišli s dva gola 'viška', bilo je 13-11. U nastavku su imali prednost i iznad pet golova, a sedam minuta prije kraja vodili su 26-21. Kiel se međutim nije predavao, pa je u dva navrata došao na samo gol zaostatka, no HSV je ipak uspio sačuvati prednost.
Igor Vori zabio je četiri gola, Blaženko Lacković dva, a Domagoj Duvnjak je ostao na 'nuli'. Najefikasniji na utakmici je bio njihov suigrač Lindberg sa devet golova. Doista krasan početak sezone za hrvatski reprezentativni trojac.