Huligan je prekinuo utakmicu u Primeri: Razbio je glavu sucu!

Utakmica 13. kola španjolske nogometne lige između Granade i Mallorce prekinuta je zbog napada na pomoćnog suca. Policija je odmah privela malodobnog navijača

Preokrenuli su utakmicu, a onda je sve uništila budala na tribinama. Navijač, ako se taj huligan tako može nazvati, domaće Granade pogodio je pomoćnog suca utakmice 13. kola Primere kišobranom u glavu. Što je nagore, ima tek 15 godina. Policija je privela, kako su izvijestili, malodobnog Marokanca koji je pogodio suca.

Glavni sudac Clos Gomez prekinuo je utakmicu. Granada je nekoliko minuta prije toga zabila gol za 2-1 (gubili su 0-1), no sad će utakmica vjerojatno biti registrirana 3-0 za goste.

Mallorca je povela na stadionu Granade golom Victora u 24. minuti utakmice. Domaći su zabili u 54. i 59. preko Siquera odnosno Martinsa, ali onda nevjerojatan potez. Kišobran u glavu pomoćnog suca.