Iličević: Htio sam pokazati da mogu pomoći svojoj momčadi

Ivo Iličević na sjajan je način kupio povjerenje navijača HSV-a. U svojoj premijernoj utakmici za hamburški klub postigao je pobjednički gol u 9. kolu protiv Freiburga...

U subotnjoj je utakmici 9. kola Bundeslige ušao u igru u 66. minuti, a samo sedam minuta kasnije je zabio za 2-1 pobjedu HSV-a u gostima kod Freiburga. Gol je proslavio prekriženim rukama na prsima.

- Već sam to radio i u Kaiserslauternu. To je moj mali zaštitni znak - objasnio je hrvatski nogometaš za Hamburger Morgenpost.

Iličević (24) je u kolovozu stigao iz Kaiserslauterna, ali što zbog suspenzije zbog crvenog kartona, što zbog ozljede aduktora, do subote nije debitirao za HSV. A onda je u prvom nastupu donio novoj momčadi tri boda. Unatoč tome ostao je na zemlji, piše Hamburger Morgenpost, a nakon utakmice je skromno izjavio:

- Nisam zbog ozljede mogao trenirati pet tjedana. Zato sam želio odmah pokazati da mogu pomoći momčadi.