Indiana je izbacila NY Knickse, u finalu Istoka čeka ih Miami

Manje od šest minuta prije kraja Knicksi su čak i vodili, ali presudila je 9-0 serija domaćih. S Heatom ove sezone ne stoje loše, Indiana je slavila dvaput u tri susreta

Indiana Pacersi posljednji su finalisti NBA doigravanja! Memphis i San Antonio igrat će na Zapadu, a Indiana i Miami na Istoku. Pacersi su noćas pobijedili New York Knickse 106-99 i s ukupnih 4-2 prošli dalje.

Krajem 2. četvrtine odlijepili su se na 10 razlike, ali Knicksi su ih stigli i potpuno poravnati ušli u zadnjih 12 minuta. Manje od šest minuta prije kraja čak su i vodili 92-90, ali presudila je 9-0 serija domaćih.

Carmelo Anthony zabio je 39, ali nije bio 'pravi' u ključnim trenucima. Pred kraj je dobio 'bananu', a onda je i krivo dodao za kontru.

Stephenson je ostvario rekord karijere, dao je 25 poena uz 10 skokova.

S Heatom ove sezone ne stoje loše, međusobno su igrali triput, a Indiana je pobijedila dva puta. No, u regularnom dijelu sezone igra se potpuno drukčija košarka...