Inter bez Brozovića smlavio talijansko iznenađenje sezone

Susret sa Sassuolom je praktički bio riješen već u prvih 15-ak minuta nakon kojih je Inter već imao prednost od 2-0 golom Sancheza (4) i autogolom Chirichesa (14-ag)

Nogometaši Intera u prvoj su utakmici 9. kola talijanskog prvenstva kao gosti u Reggio Emiliji uvjerljivo svladali Sassuolo sa 3-0 (2-0).

POGLEDAJTE VIDEO: Ivan Perišić na boćalištu

Susret je praktički bio riješen već u prvih 15-ak minuta nakon kojih je Inter već imao prednost od 2-0 golom Sancheza (4) i autogolom Chirichesa (14-ag), da bi konačni rezultat početkom nastavka postavio Gagliardini (60).

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je za Inter do 85. minute, dok je Marcelo Brozović propustio i ovaj susret zbog zaraze koronavirusom.

'VATRENI' JOŠ U IZOLACIJI Brozovićeva enigma: I nakon 15 dana pozitivan na korona virus

Ovom pobjedom Inter se bodovno izjednačio sa Sassuolom, oba sastava imaju po 18 bodova, dva manje od vodećeg Milana, a jedan više od četvrte Rome.