Interwetten kup: Hrvatska je pobjedom osvojila turnir

U posljednjem 3. kolu rukometnog turnira četiri nacija u Austriji, Hrvatska je pobijedila Poljsku 25-21. Izabranici Červara tako su osvojili turnir

U dvoboju posljednjega, trećeg kola rukometnog turnira četiriju nacija u austrijskom Bečkom Novom Mjestu Hrvatska je pobijedila Poljsku 25-21 (13-9). Igrači Line Červara u prvom su poluvremenu dvoboja za naslov pobjednika Interwetten kupa najuvjerljivije vodili pri rezultatu 10-5, dok su u nastavku vodili čak i sa po šest golova razlike (18-12, 20-14 i 25-19). Najbolji u redovima pobjedničke momčadi bio je Vedran Zrnić sa šest postignutih golova, dok je Tonči Valčić dodao četiri. Uoči posljednje utakmice turnira, koju igraju dvije najlošije momčadi, domaćini Austrijanci i Mađari, Hrvatska ima siguran naslov pobjednika s pet bodova iz triju utakmica. Osim pobjede nad Poljskom, Hrvati su svaladali Austrijance 38-29, dok su s Mađarima remizirali (30-30).