Ivica vrlo dobar 20. u spustu, Christof Innerhofer najbrži...

Talijanski skijaš Christof Innerhofer pobjednik je spusta u Beaver Creeku, drugog u ovosezonskom kalendaru Svjetskog kupa. Naš Ivica Kostelić je zauzeo 20. mjesto

Innerhofer je do četvrte pobjede u Svjetskom kupu došao projurivši stazom u vremenu 1:41.69. Bio je 23 stotinke brži od Norvežanina Aksela Lunda Svindala koji je na početku nove sezone u sjajnoj formi. Prošli je vikend, podsjetimo, pobijedio i u spustu i u superveleslalomu u Lake Louiseu. Treće je mjesto u petak pripalo njegovom sunarodnjaku Kjetilu Jansrudu koji je za pobjednikom zaostao pola sekunde.

Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić je u Lake Louiseu ostao bez bodova u spustu, ali je u Beaver Creeku posao obavio znatno bolje. Za Innerhoferom je zaostao 1.49 sekundi i zauzeo 20. mjesto. Drugi hrvatski predstavnik Natko Zrnčić-Dim je završio utrku na 54. mjestu s 3.53 sekunde zaostatka.