Ivici Kosteliću bronca u Garmisch-Partenkirchenu!

Sa startnim brojem 14 naš najbolji skijaš je osmi slalom sezone u Garmischu završio na trećem mjestu, što mu je prvo slalomsko postolje sezone

Apsolutno sam zadovoljan jučerašnjim nastupom mog sina. Čovječe, to je strašna serija. Četiri postolja u zadnjim mjesec dana je fantastičan rezultat, izjavio je Ante Kostelić, trener Ivice koji je na stazi Gudiberg u Garmischu osvojio treće mjesto.
Naš najbolji skijaš ponovno briljira u Svjetskom kupu. Stazu od 64 vrata Ivica je prošao vremenom 1:43.18 minuta.
- U nevjerojatnoj je seriji. Ako ovako nastavi, Ivica bi mogao i osvojiti koju utrku do kraja godine. A to bi bilo strašno - zaključio je Gips.
Pobjednik Garmischa je Austrijanac Reinfried Herbst. To je druga pobjeda za Austrijanca u karijeri.  Premijerno slavlje imao je prije dvije godine u Japanu (Shigakogen).
Vodeći u ukupnom poretku, Bode Miller, nije završio utrku. Nije završio prvu vožnju, pa je ostao bez prilike za bodovnim učvrščivanjem vodstva. Drugi u ukupnpm poretku, Austrijanac Benjamin Raich, utrku je završio na 11. mjestu.
Sljedeći slalom vozi se za tjedan dana na Sljemenu.