Jaka obrana CSKA opet neprobojna za Partizan

Košarkašima CSKA, aktualnim prvacima Europe, nedostaje još jedna pobjeda kako bi se opet plasirali na Final Four košarkaške Eurolige

U drugom ogledu, također odigranom u Moskvi, pobijedili su s uvjerljivih 77-50 Partizan, kojeg su opet slomili jakom obranom kakvu su prakticirali od početka utakmice. U prvom ogledu je Partizan u prvih deset minuta zabio nevjerojatna 3 poena, a ovaj put su bili tek dvostruko bolji sa šest poena. Tada je već CSKA poveo 21-6, do kraja poluvremena je razlika porasla na 43-22 čime je mogućnost iznenađenja nestala s moskovskog parketa. Drugo poluvrijeme je bilo lišeno rezultatske neizvjesnosti, ali su shodno svojim međusobnim igrama, ponovno, i jedni i drugi bili relativno neučinkoviti u napadu (posebno gosti iz Beograda). Najbolji igrač utakmice bio je Slovenac Erazem Lorbek koji je za CSKA postigao 21 poen uz sedam skokova. Morris i Šiškauskas su dodali po 11, dok je hrvatski reprezentativac Zoran Planinić završio utakmicu sa 5 poena, jednim skokom, asistencijom i izgubljenom loptom. Pogodio je jednu tricu (od dva šuta), te je pogodio dva od četiri slobodna bacanja. Kod Partizana je zadovoljio tek Stephane Lasme sa 15 poena i pet skokova. Sljedećoj utakmici, u utorak 31. ožujka, domaćin je Parizan.