Japan dugo mučio Španjolce, furija naposljetku ipak slavila

Dugo su Japanci držali furiju na konopcima, na predah otišli s minimalnom prednošću, no ipak su Ribera i njegova momčad stavili nogu na gas. Najbolji je pojedinac u španjolskim redovima bio Sole s osam golova

Rukometaši Španjolske svladali su reprezentaciju Japana sa 26-22 (10-11) u posljednjoj utakmici 3. kola skupine B na Svjetskom prvenstvu u Njemačkoj i Danskoj te su se pridružili hrvatskoj reprezentaciji s maksimalnim učinkom.

A lagano nije bilo ni Francuskoj, koju je kombinirana korejska reprezentacija također dugo držala u egalu te rezultat ne ostavlja baš pravi dojam...

Tan Kang, Change-un Ku i društvo postizali su nemoguće golove. Prvi je zabio sedam pogodaka, a potonji pet te su Korejci na poluvremenu gubili tek jedan gol razlike.

A onda su se Francuzi uozbiljili. Remili je na kraju imao sedam golova, Mahe šest, a drugo su poluvrijeme Francuzi dobili 10 razlike te slavili konačnih 34-23.

Švedska je svladala Angolu 37-19, a Danci su također lagano riješili Saudijsku Arabiju 34-22.