Je li Awaziem napravio prekršaj na Petkoviću za kazneni udarac?

Nigerijac Awaziem je rukama zadržao Petkovića u 16-ercu, Petković je pao, a Pajač na snimci procijenio da je intenzitet bio dovoljan da pokaže na bijelu točku. Procijenite i vi

Dinamo je u 72. minuti velikog derbija izjednačio na Poljudu na 1-1, što je i ostao konačan rezultat. Strijelac s bijele točke bio je Bruno Petković, koji je tako zabio prvi gol na Poljudu u karijeri i poništio onaj Marka Livaje iz prvog poluvremena za vodstvo Hajduka.

LUKAVO VIDEO Melnjak brži od Ljubičića, Šutalo zaboravio Livaju za gol. Petković hladno zabio iz penala DERBI U SPLITU Policija uhitila deset navijača Dinama: Spriječili mogući sukob

Chidozie Awaziem bio je krivac za kazneni udarac koji je sudac Pajač dosudio nakon intervencije VAR-a. Nigerijac je rukama zadržao Petkovića u 16-ercu, napadač Dinama je pao, a Pajač na snimci procijenio da je intenzitet bio dovoljan da pokaže na bijelu točku.

Sve je, pak, zakuhao Josip Elez koji je izgubio loptu uz rub igrališta, pa je Dinamo gotovo ni iz čega došao do boda na Poljudu.

Gol i cijelu situaciju možete pogledati OVDJE te glasati u anketi.

POGLEDAJTE VIDEO: GDJE JE BOLJA ATMOSFERA? MAKSIMIR ILI POLJUD?