Juan Mata ušao i brzo zabio za minimalnu pobjedu M. Uniteda

Pred oko 75.000 gledatelja na Old Traffordu 'crveni vragovi' slavili su 1-0 protiv Crystal Palacea, a gol odluke zabio je Juan Mata u 67. minuti udarcem s 18 metara

Nakon dva remija, s WBA-om i Chelseajem, te poraza u gradskom derbiju na Etihadu, Manchester United ostvario je pobjedu u engleskom prvenstvu.

Pred oko 75.000 gledatelja na Old Traffordu momčad Louisa van Gaala slavila je 1-0 protiv Crystal Palacea, a gol odluke zabio je Juan Mata u 67. minuti utakmice, samo četiri minute nakon što je zamijenio Adnana Januzaja. Sjajno je Španjolac pogodio jakim udarcem s nekih 18 metara.

Southampton nastavlja s fenomenalnim igrama ove sezone. Pred 32.000 gledatelja na St. Mary'su 'pao' je Leicester City s 2-0, a to je četvrta uzastopna pobjeda za momčad 51-godišnjeg Ronalda Koemana. Oba gola zabio je 27-godišnji Irac Shane Long, a Southampton ostao je u 'istom koraku' s vodećim Chelseajem koji mu bježi četiri boda.