Jupiler liga: Perišić zabio dva gola, Pandža jedan...

Ivan Perišić (21) postigao je dva gola u domaćoj pobjedi svog Club Bruggea protiv Sint-Truidena 4-1 u 2. kolu belgijskog nogometnog prvenstva

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić (21) postigao je dva gola u domaćoj pobjedi svog Club Bruggea protiv Sint-Truidena 4-1 u 2. kolu belgijskog prvenstva. Uvjerljivom pobjedom se Club Brugge oporavio od startnog poraza u gostima kod Kortrijka 1-0, a Perišiću pripadaju najveće zasluge za uspješan nastup svog kluba jer je zabio prva dva gola, u 10. i 15. minuti utakmice. Puno razloga za slavlje ima i bivši igrač Hajduka Boris Pandža, igrač s hrvatskim i bosansko-hercegovačkim državljanstvom rođen u Mostaru, jer je bio strijelac odlučujućeg gola za gostujuću pobjedu svog Mechelena kod Zulte-Waregema 2-1. Pandža je gol odluke postigao u 87. minuti, a u 13. je bio opomenut sa žutim kartonom. Da radost za njega bude veća, Mechelen je trenutno prvi na ljestvici s maksimalnim učinkom od 6 bodova! Ivan Leko ušao je u igru u 78. minuti dvoboja njegovog Lokerena i Kortrijka, koji je završio rezultatom 1-1. Leko je zamijenio bosansko-hercegovačkog nogometaša Sulejmana Smajića.