Kelava skrivio penal, Udinese teško stradao kod Sampdorije

Sampdoria je dobila Udinese 3-0. Domaći su poveli nakon što je Ivan Kelava skrivio penal. Inter je odigrao 1-1 s Chievom u Milanu. Mateo Kovačić igrao je cijeli susret

U ponedjeljak su Sampdoria i Udinese na Luigi Ferrarisu odigrali utakmicu 19. kola Serie A. Sampdoria je slavila 3-0. Domaćini su poveli u 16. minuti nakon što je penal skrivio Ivan Kelava, a siguran realizator bio je Eder.

U 35. minuti gosti su ostali s igračem manje nakon što je Allan dobio drugi žuti karton. Igrača više Sampdoria je iskoristila u 47. minuti kada je Eder drugim golom na utakmici udvostručio vodstvo domaćina.

U 62. minuti i domaćini su ostali s deset igrača nakon drugog žutog kartona Soriana. Ipak, snage su bile izjednačene samo sedam minuta jer je u 69. minuti pocrvenio Gabriel Silva. Konačnih 3-0 postavio je Gastadello u 87. minuti.

Kelava je branio cijelu utakmicu, Bubnjić i Mlinar nisu dobili priliku za igru.

Kovačić igrao cijelu utakmicu u remiju protiv Chieva

Drugu utakmicu 19. kola talijanskog nogometnog prvenstva odigrali su Inter i Chievo u Milanu. Paloschi je šokirao domaće u 8. minuti. Ali vodstvo Chieva je trajalo samo četiri minute. Nagatomo je u 12. minuti utakmice zabio za 1-1.

Mateo Kovačić igrao je za Inter svih 90 minuta i zaradio je žuti karton.