Klasa je vječna! Eduardo zabio prvijenac za pobjedu Atlética...

Brazilski prvoligaš Atlético Paranaense u prvoj utakmici četvrtfinala doigravanja savezne države Parane pobijedio je istoimeni klub 1-0, a strijelac jedinog gola bio je Eduardo da Silva

Više od mjesec dana nakon što je potpisao za Atlético Paranaense, bivši hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva (34) zabio je prvi gol za novi klub. I to kako važan.

Dudú je u prvoj utakmici četvrtfinala doigravanja prvenstva savezne države Parane zabio pobjednički gol za Atlético protiv Parana Clubea. Igrala se treća minuta sudačke nadoknade prvog poluvremena kad je na drugoj stativi ostao sam i lako je poentirao za 1-0.

Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao, a ukupni pobjednik dvoboja bit će poznat za tjedan dana, kada će Parana biti domaćin Atléticu.