Koprivnica ili Bernabeu?! Inter gubio 3-0 i zabio za 3-3 u 98.!

Kakva utakmica Slaven Belupa i Intera! Koprivničani su vodili 3-0, Inter se vratio na 3-2 u 71. minuti. Napadao je i napadao da bi za 3-3 zabio iz penala u 98. minuti. Zvuči li vam ovo poznato?

Nevjerojatnu utakmicu odigrali su Slaven Belupo i Inter u 30. kolu. Utakmica je o kojoj bi, da je bila smještena na neki od uglednih europskih stadiona, pričala cijela Europa! Belupo je fantastično otvorio susret i poveo 3-0 već nakon 22 minute.

Interu je prijetio debakl! Već u šestoj minuti Vinko Međimorec zabio je za 1-0. Na 2-0 je tri minute kasnije povisio Miloš Vidović, a u 22. minuti je Dinko Trebotić postigao pogodak za 3-0. U tim trenucima činilo se kako će gosti iz Zaprešića teško stradati.

No uslijedio je veliki povratak Intera.

Gosti su u 31. minuti uspjeli smanjiti preko Dominika Rešetara, a u posljednjim trenucima prvog dijela dogodio se možda i ključni detalj susreta. Slavenov branič Nikola Katić je laktom udario u glavu Rešetara i dobio crveni karton.

S igračem više Inter je u nastavku dominirao i u 71. minuti je Tomislav Mazalović nakon ubačaja iz kornera smanjio na 3-2. Kada se već činilo kako će Slaven ipak zadržati prednost, sudac Ivan Župan je u četvrtoj minuti nadoknade dosudio penal za Inter nakon što je Musa igrao rukom. Mazalović je bio siguran i golom u osmoj minuti nadoknade izjednačio je na 3-3.

Slaven Belupo je ovom utakmicom prekinuo niz od četiri uzastopna poraza, dok je Inter osvojio tek drugi bod u posljednjih pet kola.

Inter je ostao peti sa 36 bodova, dok je Slaven Belupo sedmi sa 32 boda. U vodstvu je Dinamo sa 66 bodova, pet više od Hajduka.