Kosteliću 17. mjesto, Ana i Nika bez druge vožnje

Naši skijaši i skijašice brzo će zaboraviti subotnje veleslalome u Adelbodenu i Mariboru, te se okrenuti nedjeljnim slalomima

Rame ozlijeđeno na treningu nakon sljemenske utrke zaustavilo je niz Ivice Kostelića od tri utrke koje je završavao na pobjedničkom postolju. Nakon drugog mjesta u veleslalomu i prvog na slalomu u Alta Badiji, te drugog mjesta na zagrebačkom slalomu, Ivica je veleslalom u švicarskom Adelbodenu završio na 17. mjestu s 1.71 sekundom zaostatka za pobjednikom Benjaminom Raichom. Dalibor Šamšal bio je 54.
Skijašice su u Mariboru također vozile veleslalom, a Ana Jelušić i Nika Fleiss nisu se plasirale u drugu vožnju. Ana je bila 40., a Nika 43., dok je pobijedila Tina Maze, koja je prvi put slavila pred svojim navijačima.
I Ivica i Nika i Ana danas očekuju kudikamo bolje nastupe na slalomskim utrkama.