Lakić zabio četvrti gol u sezoni, K'Lautern izgubio

Hrvatski nogometaš Srđan Lakić ponovo zabija. Na gostovanju kod Mainza postigao je vodeći gol u 20. minuti, ali je Kaiserslautern na kraju izgubio

Hrvatski napadač u dresu Kaiserslauterna Srđan Lakić nastavlja s odličnim igrama u Bundesligi. Nakon što je zabijao Koelnu i Bayernu u prva dva kola, Lakić je zatresao mrežu i na gostovanju kod Mainza u 20. minuti kad je poslao loptu pored istrčalog golmana Wetkla. Nažalost po njegovu momčad to je bio i jedini gol Kaiserslauterna koji je na kraju izgubio 2-1. U razmaku od 71. do 73. dva puta kapitulirao Tobias Sippel. Kod prvoga gola, strijelac je bio Bungert, ostao je izigran u akciji trojice koja su krenuli prema njemu, dok je konačan rezultat postavio Schürrle šutom izvan šesnaesterca. Lakićev golgeterski partner Ivo Iličević nije nastupio.