Lakše se diše: Bilić stigao do novog slavlja s Lokomotivom

Slaven Bilić u 5. je kolu ruskog prvenstva upisao novu pobjedu s Lokomotivom iz Moskve. Njegovi su igrači bili bolji od Volge 2-0 i trenutno su na trećem mjestu

Nogometaši moskovskog Lokomotiva, koje s klupe vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, slavili su u 5. kolu ruskog prvenstva na gostovanju kod Volge s 2-0.

Oba gola Lokomotiv je zabio u drugom poluvremenu. U 65. minuti mrežu je zatresao Ekvadorac Felipe Caicedo nakon asistencije hrvatskog reprezentativca Vedrana Ćorluke, a drugi je u 86. minuti zabio Rus Denis Glušakov.

Ćorluka i Dario Krešić na golu odigrali su svih 90 minuta za Lokomotiv.

Bilićev sastav ovako se vratio pobjedničkim navikama nakon samo jednog osvojenog boda u prethodna dva kola i skočio, barem privremeno, na treće mjesto prvenstvene ljestvice.