FOTO Laserima ometali Livaju

Fotografija na kojoj Livaju ometaju laserom nastala je dok je izvodio slobodan udarac iz kojeg je pogodio stativu

Fotoreporter Pixsella Igor Šoban snimio je kako su tijekom utakmice Gorice i Hajduka s tribina Hajdukova igrača Marka Livaju ometali laserom. Ipak, bilo je to dok je izvodio slobodan udarac u prvom poluvremenu, a ne za vrijeme penala, kako smo isprva pogrešno napisali.

Livaja je penal imao u drugom poluvremenu, a obranio mu ga je vratar Gorice Ivan Banić. Na kraju se iskupio za promašaj s bijele točke i u 98. minuti iz igre zabio pogodak za pobjedu Hajduka 1-0.

Laserom su ga s tribina ometali prilikom slobodnjaka, iz kojeg je pogodio stativu.

A i za to bi HNS mogao kazniti Goricu jer Uefa kažnjava ometanje igrače laserima.