Le Championnat: PSG pobijedio Lyon nakon 3,5 godine

U posljednjoj subotnjoj utakmici 15. kola francuskog prvenstva PSG je na svom Parku prinčeva golom Giulyja pobijedili Lyon 1-0

Bivši je francuski reprezentativac bivšem klubu presudio svojim trećim ovosezonskim pogotkom. Sva je tri gola zabio u posljednje tri utakmice, u svakoj po jedan. U prvih se 12 nije upisivao u strijelce. Pobjedu je domaćima definitivno u 76. minuti olakšao Brazilac Juninho. Iako je u igru ušao umjesto Karima Benzeme 15-ak minuta ranije, nervozni je 33-godišnji Brazilac totalno izgubio kontrolu i, udarivši namjerno Armanda po stajnoj nozi nakon što se ovaj već riješio lopte, zaradio trenutačni crveni karton. Bila je ovo prva domaća pobjeda Parižana nad sedmerostrukim uzastopnim prvacima od 15. svibnja 2004. godine. Posljednji put Lyon su pobijedili na Gerlandu godinu dana kasnije, 17. travnja 2005. godine. U međuvremenu su sedam puta izgubili i samo dvaput uspjeli remizirati. Sastav Claudea Puela svejedno je zadržao prvo mjesto na ljestvici s pet bodova prednosti.

PSG - Lyon 1-0 (Giuly 26)