LeBron se već naklonio novoj zvijezdi Indiane: Bit će strašan

Paul George se sjurio kroz obranu Miamija i brutalno zakucao preko centra Davida Andersena. LeBron je zatim uzeo loptu i zabio tricu s devet metara s istekom treće četvrtine.

Dva briljantna poteza dvojice briljantnih igrača u razmaku od pet sekundi obilježila su drugu utakmicu finala Istoka NBA lige, koju je Indiana dobila u Miamiju 97-93 i izjednačila seriju na 1-1.

LeBron je prišao Georgeu, kojeg mnogi smatraju njegovim nasljednikom, te prislonio svoj dlan na njegov.

- Čuvam ti leđa, mali - dobacio mu je.

Georgeu je trebalo nekoliko trenutaka da se sabere prije nastavka utakmice.

- To je trenutak koji ću zauvijek pamtiti - rekao je 23-godišnji krilni igrač Pacersa.

George je nastavio sa sjajnom igrom, završio je s 22 koša. Roy Hibbert zabio je 29, a David West dvaput je u posljednjoj minuti presjekao LeBronovo dodavanje i donio pobjedu Pacersima, koji su u posljednjoj sekundi prokockali već dobivenu prvu utakmicu. Serija se sad seli u Indianapolis.

- Bit će strašan igrač - rekao je LeBron o Georgeu, koji je proglašen igračem koji je najviše napredovao ove sezone.