Lendrić drugim golom sezone donio tri boda svojoj momčadi

Ivan Lendrić svojim drugim golom sezone donio je svojem Zulte Waregemu tri boda protiv Genta u 17. kolu belgijske prve lige. U igru je ušao u nastavku utakmice

"Hajdukovo dijete" Ivan Lendrić donio je tri boda Zulte Waregemu u sklopu 17. kola belgijske prve nogometne lige. Zulte je s minimalnih 1-0 slavio na gostovanju kod Genta...

Hrvatski napadač i mladi reprezentativac utakmicu je započeo na klupi za pričuvne igrače, a u igru je ušao na poluvremenu zamijenivši Thorgana Hazarda, mlađeg brata daleko poznatijeg Edena Hazarda iz Chelseaja. Pogodak je postigao nakon 20 minuta provedenih na travnjaku nakon asistencije Francka Berriera.

Bio je to drugi pogodak Lendrića ove sezone kojim je svojoj momčadi osigurao ostanak na drugom mjestu prvenstvene ljestvice, sa četiri boda manje od vodećeg Anderlechta.