Leo, pa stvarno nisi normalan: Messi zabio dva slobodnjaka...

Messi je zabio gol iz slobodnjaka za vodstvo prije poluvremena, da bi odmah početkom drugog dijela utakmice učinio nešto nevjerojatno - zabio još jedan slobodnjak za hat-trick u pobjedi Barcelone nad Celtom 4-1

Barcelona je vidjela i boljih dana, no u utakmici protiv Celte Vigo na domaćem terenu Katalonci su se prisjetili zašto kod njih uvijek ima razloga za veselje. Barca je slavila 4-1 na domaćem terenu.

U utakmici koja je nastavak borbe za vrh Lionel Messi zabio je penal u 23. minuti, a onda je 19 minuta kasnije izjednačio Lucas Olaza. U drugoj minuti nadoknade ukazao se genijalni Messi i zabio gol iz slobodnjaka za vodstvo prije poluvremena, da bi odmah početkom drugog dijela utakmice učinio nešto nevjerojatno - zabio još jedan slobodnjak za hat-trick!

U 85. minuti na 4-1 povisio je Busquets.

Barcelona je ovom pobjedom zasjela na prvo mjesto tablice španjolskog prvenstva.