L'Equipe: Vedranu Runji petica u remiju Lensa...

Lens Vedrana Runje odigrao je svih 90 minuta u 1-1 remiju s PSG-om. Gol je primio u četvrtoj minuti nadoknade a L'Equipe mu je dao peticu

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije i francuskog prvoligaša Lensa, Vedran Runje za svoj je nastup u utakmici 27. Le Championnatovog kola, odnosno 1-1 remiju protiv PSG-a, ocijenjen peticom od strane L'Equipea. Runje je odradio cijelu utakmicu za domaćina utakmice, a kapitulirao u četvrtoj minuti sudačke nadoknade vremena kada je za bod Parižana pogodio Stephane Sessegnon (ocjena 4). U vodstvo je Lensovu momčad doveo Sebastien Roudet u 67. minuti, odnosno tri minute nakon što je ušao u igru. Francuski sportski dnevnik nije ga ocijenio.