Liga prvaka: Manchester u osmini finala, Dudu do 81.

Aktualni engleski prvak pobjedom nad kijevskim Dinamom na Old Traffordu prijevremeno je osigurao plasman u osminu finala Lige prvaka

Kijevski Dinamo večeras nije imao nikakve šanse protiv Manchester Uniteda na Old Traffordu. 'Crveni vragovi' potpuno su nadigrali aktualnog prvaka Ukrajine i s uvjerljivih 4-0 dva kola prije kraja prvoga kruga osigurali plasman u osminu finala Lige prvaka. Dynamo, pak, nema više nikakvih izgleda za daljnji plasman, dok će se za drugu poziciju u skupini F boriti Roma i Sporting.
Rimljani su na gostovanju u Portugalu izborili vrlo važan bod Pizarrovim golom u sudačkoj nadoknadi za konačnih 2-2. Osim tri boda više od Sportinga, nogometaši Rome sad imaju bolji omjer i u izravnim dvobojima s portugalskim predstavnikom.
Situacija je poprilično jasna i u skupini H, gdje su prve dvije pozicije zauzeli Arsenal i Sevilla. Unatoč skromnom remiju protiv Slavije (0-0) 'topnici' i dalje čvrsto drže vodeću poziciju s deset bodova. Eduardo da Silva bio je na terenu do 81. minute, kad ga je zamijenio Eboue. Hrvatski reprezentativac, kao i ostatak Arsenalove momčadi, nije često bio u šansi za gol. U drugoj utakmici skupine Sevilla se lako obračunala sa Steauom u Bukureštu (2-0).
Barcelona je glavninu posla u dvoboju s Rangersima odradila u prvom poluvremenu. Za 1-0 na Nou Campu zabio je Thierry Henry, a na 2-0 povisio je Lionel Messi u 43. minuti. Katalonci su praktički osigurali prvu poziciju u skupini E, dok će se za drugo mjesto boriti Rangersi i Lyon. Francuski prvak svladao je Stuttgart 4-2, čime su Nijemci i teoretski izgubili sve šanse za plasman u osminu finala.
Fenerbahče je na domaćem terenu slavio protiv PSV-a 2-0 i turski predstavnik sad ima čak četiri boda više od nizozemskog prvaka u skupini G. Prvi je milanski Inter, koji je večeras uspio nadoknaditi dva gola zaostatka protiv CSKA i na kraju slaviti s uvjerljivih 4-2. Moskovljani su pritom izgubili sve šanse za ulazak u sljedeći krug natjecanja.

Skupina E
Barcelona - Rangers 2-0 (Henry 7', Messi 43')
Lyon - Stuttgart 4-2 (Ben Arfa 5', 37', Kallstrom 15', Juninho 93'/ Gomez 16', 56')

Ljestvica: 1. Barcelona 10, 2. Rangers 7, 3. Lyon 6, 4. Stuttgart 0

Skupina F
Manchester Utd. - Dinamo Kijev 4-0 (Pique 31', Tevez 37', Rooney 76', Ronaldo 88')
Sporting - Roma 2-2 (Silva Liedson 23', 64'/ Cassetti 4', Pizarro 90')

Ljestvica: 1. Man Utd. 12, 2. Roma 7, 3. Sporting 4, 4. Dynamo 0

Skupina G
Fenerbahče - PSV Eindhoven 2-0 (Kazim-Richards 30', Senturk 30')
Inter Milan - CSKA Moskva 4-2 (Ibrahimović 32', 75', Cambiasso 33', 67'/ Alves Jo 22', Vagner Love 30')

Ljestvica: 1. Inter 9, 2. Fenerbahče 8, 3. PSV 4, 4. CSKA 1