Liga prvaka: Podravka bez bodova, Rumunjke prejake

U rukometnoj Ligi prvaka djevojke iz Koprivnice su izgubile 30-20 od Oltchima i tako znatno umanjile svoje šanse da zaigra u drugom krugu

Nakon što su na kraju prvoga dijela imale samo gol zaostatka, u nastavku su rukometašice Podravke 'potonule' do minus deset, izgubile 30-20 od rumunjskog Oltchima. Bila je to Podravki prva utakmice ove sezone na domaćem parketu, ali nisu se uspjele nametnuti ni u jednom trenutku. Posebno loše rukometašice iz Koprivnice su izgledale od 35. do 55. minute - u tom su razdoblju zabile jedan jedini gol. Golmanica gošći Dinu bila je prvo ime ove utakmice, baš je ona bila prevaga na stranu rumunjske momčadi. Podravka je sada smanjila izglede za proboj u drugi krug...