Livaković primio šest golova u Danskoj! Potop Fenerbahčea u utakmici za prvo mjesto skupine

Ovo je ujedno i najviše u mreži Livakovića u njegovoj karijeri. Dok je branio u Dinamu najteži porazi su mu bili od Milana i Juventusa u Ligi prvaka. Tada je primio četiri gola od svake momčadi

U utakmici 5. kola Konferencijske lige danski Nordsjaelland uvjerljivo je slavio protiv turskog Fenerbahčea. Nakon prvog poluvremena bilo je 2-1 za dansku momčad, a zatim je krenula rapsodija na sjeveru.

JAK GOLMANSKI STOŽER Hop, hop, 'moja'! Pogledajte kako Subašić drila golmane...

Danci su zaledili Fenerbahče, a najviše je stradao naš Dominik Livaković. On je u drugom poluvremenu primio čak četiri. Nordsjaelland je tako slavio 6-1 i nanio Feneru najteži poraz ove sezone. Ovo je ujedno i najviše golova u jednoj utakmici koje je primio Dominik Livaković od kada je potpisao za tursku momčad.

TURSKA LIGA Livaković je sačuvao mrežu, ali Fener ponovno nije pobijedio

Ovo je ujedno i najviše golova u mreži Livakovića u jednoj utakmici. Dok je branio u Dinamu najteži porazi su mu bili od Milana i Juventusa u Ligi prvaka. Tada je primio četiri gola od svake momčadi.

Za reprezentaciju je najgore stradao od Španjolske. Na Europskom prvenstvu 2021. godine primio je pet golova u četvrtfinalu.

Fenerbahče je sada na trećem mjestu iza Nordsjaellanda i Ludogoreca, dok je na začelju Spartak Trnava.