LIVE PRIJENOS: Na White Hart Laneu Dinamo pao s 4-0

Završena je utakmica drugog kola Lige Uefe između Tottenham Hotspursa i Dinama na stadionu White Hart Lane. Završilo je 4-0
SASTAVI:
TOTTENHAM: Gomes - Hutton, Dawson, Woodgate, Assou-Ekotto - Lennon, Huddlestone, Zokora, Bale - Modrić - Bent
DINAMO: Kelava - Lovren, Drpić, Bišćan, Ibanez - Mikić, Vrdoljak, Hrgović, Mandžukić - Sammir - Balaban

2'- Tottenham je u dva navrata pokušao zaprijetiti Kelavi, no braniči Dinama su se snašli.
5'- Čini se da je trener Redknapp naredio pritisak od prve minute, Dinamo se zasad dobro drži u obrani, no teško prelazi centar.
6'- Sammir se lijepo probio u šesnaesterac domaćina, no nije pronašao Mandžukića.
8'- Huddlestone je opasno pucao prema Kelavi, malo pored gola.
11'- Sad je Modrić zapucao iz velike daljine, Kelava je loptu poslao u korner.
16'- Dinamo je zaradio slobodan udarac s 25 metara, Balaban je zapucao iznad gola. Bila je to prva veća šansa za Dinamo.
21'- Novi korner za Spurse, ovog puta dobro je reagirao Kelava, a odbijenu loptu ulovio je Modrić. No iz voleja je pogodio samo u igrače pred golom.
22'- Mikić je dobro zapucao, no lopta je završila u bloku.
26'- Posljednjih minuta nema prilika, no Lennon je upravo dva igrača Dinama majstorski 'poslao po ćevape'. Hrgović ga je zaustavio prekršajem.
GOOOL!!! - Na dodavanje Modrića s desne strane lopta se odbila do Benta, koji je sam s 13 metara 'probio' Kelavu u 30. minuti.
GOOOL!!! - Darren Bent drugi je put svladao Kelavu, ovog puta našao se sam pred njim s oko 11 metara u 33. minuti.
37'- Sad je Bentley iz 'slobodnjaka' pucao prenma Kelavi, koji je dobro reagirao.
41'- Pred golom se našao Balaban, no Gomes je vješto obranio njegov udarac.
43'- Morales je zamijenio Sammira. Uz onih tri četiri lopte koje je izgubio, to je jedini dokaz da je Sammir dosad bio na travnjaku.
DRUGO POLUVRIJEME:
45'- Na poluvremenu je Etto zamijenio Drpića, koji je ozljedio zadnju ložu.
47'- Nakon duge Dinamove akcije, Mandžukić je zapucao, ali samo u blok.
50'- Nakon greške u obrani Spursa tri igrača Dinama 'sjatila' su se prema Gomesu, no vrlo brzo su se sapleli.
57'- Sad je zapucao Bentley, no Kelava je obranio. Nakon toga pucao je Modrić, opet je dobar bio Kelava.
GOOOL!!! U 59. minuti 'bombom' Toma Huddlestonea s 25 metara iz voleja nakon kornera, Spursi su poveli 3-0.
66- Bent je ponovno zatresao mrežu Dinama, no bilo je zaleđe.
GOOOL!!!- U 70. minuti Huddlestone je sjajno asistirao Bentu, koji je postigao svoj treći gol.
73'- Vrlo je loše kad vam je golman najbolji igrač dok gubite 4-0, no Kelava je sad sjajno obranio udarac Bentleya.
74'- Ispraćen ovacijama izašao je Luka Modrić, ušao je Frasier Campbell.
78'- Trener Redknapp umjesto Bentleya u igru je poslao 16-godišnjeg Bostocka.
83'- Dobar je taj Bostock, sad su ga centimetri dijelili od prvog gola za Spurse.
90'- Mandžukić je lijpo asistirao Badelju, koji je umalo postigao počasni gol za Dinamo.