LIVE PRIJENOS TEKME: Ukrajina - Hrvatska 0:0

Utakmica 3. kola kvalifikacija za SP između Uktrajine i Hrvatske počela je u 19 sati. Live tekstualni prijenos pratite na www.24sata.hr

HRVATSKA:
Pletikosa - Ćorluka, Križanac, Šimunić, Pranjić - Srna, Kovač, Vukojević, Rakitić, Modrić - Olić
UKRAJINA:
Pjatov - Jarmaš, Mihaljik, Čingrinski, Ševčuk - Timoščuk, Kravčenko, Alijev, Nazarenko, Golajdov -  Ševčenko

1' - Počela je utakmica između Ukrajine i Hrvatske.
2' - Naši nogometaši mirno su krenuli u utakmicu i polako umiruju Ukrajince.
3' - Hrvatska je u kaznenom prostoru domaćina, no bez opasnosti po ukrajinska vrata.
5' - Hrvatska djeluje vrlo dobro na terenu i za sada kontrolira igru
6' - Srnin prodor po desnoj strani. Nakon sumnjivog starra ostao je bez lopte, a Ukrajinci su krenuli u opasnu polukontru.
7' - Slobodan udarac za Ukrajinu sa 30 metara.
8' - Od živog zida lopta je završila u korneru.
9' - Novi korner i lopta je ipak izbijena na izvan šesnaesterca.
10' - Ukrajinci su pritisnuli naše u šesnaest metara, no naši izlaze iz svoje polovice i Olić vuče kontru koja završava snažnim udarcem i kornerom.
11' - Korner je loše izveo Srna, lopta je završila kod Ukrajinaca.
12' - Još jedna naša polukontra koju je zakomplicirao Olić.
13' - Na našoj polovici kombiniraju Križanac i Ćorluka koji loptu šalju prema srednjem redu, a oni dalje prema našem jedinom napadaču, Oliću koji nije imao šanse protiv ukrajinske obrane.
15' - Vrlo dobar Ševčenkov udarac sa 30 metar, no na sreću pokraj vrata.
16' - Odlična kombinacija Kovača i Modrića pred ukrajinskim šesnaestercom, no loš udarac Luke sa vrha kaznenog prostora po sredini gola.
18' - Naši braniči mirno kombiniraju na našoj polovici.
19' - Lopta poslana prema naprijed nije pronašla našeg napadača.
21' - Modrić i Srna lijepo kombiniraju na ukrajinskoj polovici.
22' Odličan ubačaj Modrića pred vrata Ukrajine, no golman loptu šalje u korner.
23' - Svijeća pred Stipu Pletikosu što nije veliki problem za našeg vratara.
24' - Za sada svi naši napadi idu preko desne strane. Srna i Modrić naši su glavni pokretači i u ovoj utakmici.
25' - Snažan udarac Nazarenka sa 30 metara koji je tijelom zaustavio Šimunić.
27' - Pranjić se vrlo dobro probio po lijevoj strani. Na žalost samo aut za Hrvatsku.
28' - Nakon pogtreške Pranjića i Kovača, Ukrajina je dobila novi korner.
29' - Hrvatska izbija loptu na domaću polovicu.
29' - Olić probija lijevu stranu, faul Ukrajinca, slobodan udarac Srne koji brani Pjatov. Kasnije je iz iste akcije odlično pucao Rakitić, no opet Pjatov brani.
30' - Još jedna polukontra Ukrajine, no naša obrana odlično se postavila.
32' - Utakmica se umirila, naša obrana i srednji red mirno kombiniraju, a ukrajinci su se oprezno povukli na svoju polovicu.
34' - Nova opasna polukontra Ukrajinaca koja na sreću završava u rukama Pletikose.
35' - Rakitić je izigrao dva obrambena igrača Ukrajine i pucao prema golu, no loptu zaustavlja obrana žutih.