Liverpool se mučio s mladićima Aston Ville punih sat vremena...

Momčad Aston Ville zbog korona virusa ostala je bez čak devet igrača te su na domaćem terenu izgubili od Liverpoola 4-1. Wolverhampton Wanderersi su na svom travnjaku izbacili Crystal Palace

Nogometaši Liverpoola prošli su šesnaestinu finala engleskog FA kupa nakon što su u gostima svladali Aston Villu s 4-1.

POGLEDAJTE VIDEO: Zagrljaj Lovrena i Kloppa

No, Villa je u ovom susretu bila desetkovana jer je čak devet igrača prve postave zaraženo, uključujući i trenera Deana Smitha, ap su za domaćine igrali i anonimni mladići.

Redsi su uspješno prošli teško gostovanje na kojemu su u prvenstvu ove sezone izgubili s 2-7, a večerašnjom izvedbom su uzvratili momčadi iz Birminghama.

Sadio Mané je već u 4. minuti doveo Liverpool u vodstvo da bi u 41. minuti izjednačio 17-godišnji Barry. U drugom poluvremenu uslijedila je "crvena rapsodija", a za pobjedu su pogađali Wijnaldum (60), opet Mané (63) i Mohamed Salah (65).

U drugom susretu večeri Wolverhampton Wanderersi su na svom travnjaku pogotkom Adama Traoréa (35) izbacili Crystal Palace.