Lokomotiva i Zagreb remizirali, "lokosi" su preskočili Hajduk...

Lokomotiva je dočekala Zagreb u prvoj utakmici 12. kola. Utakmica je završila 1-1. Poveli su "lokosi" golom Andreja Kramarića. Izjednačio je Damir Šovšić iz penala...

Lokomotiva je odigrala 1-1 protiv Zagreba na Maksimiru u prvoj utakmici 12. kola Prve HNL. Za "lokose" je ponovno zabio Andrej Kramarić i to u 15. minuti utakmice. Zagreb je izjednačio preko Damira Šovšića koji je 15 minuta prije kraja susreta zabio iz penala.

Lokomotiva je posljednjih osam minuta igrala s igračem manje zbog drugog žutog kartona Lamina Samateha. No Zagreb to nije iskoristio i ostalo je 1-1.

Lokomotiva je ovim bodom preskočila Hajduk, Osijek i Rijeku i popela se na drugo mjesto lige. No ti klubovi tek moraju odigrati svoje utakmice za vikend. Osijek dočekuje Zadar, Rijeka igra na Kantridi protiv Splita, a Hajduk na Poljudu dočekuje Istru 1961.