Lokomotiva preokrenula protiv HD-a u snježnom Maksimiru

Lokomotiva je protiv Hrvatskog Dragovoljca vodila 1-0 i gubila 2-1 da bi pobijedila 3-2, 'blitzkriegom' početkom drugog poluvremena. S tri boda 'skočili' su za tri mjesta

Lokomotiva i Hrvatski Dragovoljac odigrali su prvu utakmicu 17. kola HNL-a, pravu 'ljepoticu' pred malobrojnim gledateljima.

Lokomotiva je povela preko Komorskog u 14. minuti, a praktički u idućem napadu izjednačio je Leko. Posljedna momčad lige povela je nakon pola sata igre preko Zlatara. S prednošću je HD otišao na odmor, a dok su treneri hvalili i kudili svoje nogometaše, počeo je padati snijeg. Na nove uvjete bolje su se prilagodili 'lokosi'. U 'blitzkriegu' su potpuno preokrenuli rezultat. Zabio je Bule svoj osmi gol sezone u 55. minuti, a odmah za njim iduću minutu i Peko za konačnih 3-2.

Lokomotiva je s tri nova boda 'skočila' za tri mjesta i sada je 11. na ljestvici s 21. bodom.

Preostalih sedam utakmica kola igra se u subotu s početkom u 16 sati, a derbi na Kantridi između Rijeke i Dinama u 20.15.