Lokomotiva preokretom srušila Slaven: Radonjić utrpao 2 gola

Gosti iz Koprivnice su poveli pogotkom bivšega napadača Lokomotive Ivana Krstanovića iz kaznenog udarca, a Lokomotiva je preko Radonjića i Rakića stigla do poravnanja pa i vodstva

U utakmici 25. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive svladali Slaven Belupo s 3-1 (1-1).

Gosti iz Koprivnice su poveli pogotkom bivšega napadača Lokomotive Ivana Krstanovića iz kaznenog udarca, a Lokomotiva je izjednačila preko Dejana Radonjića u 41. minuti.

U 49. minuti domaćini su došli do potpunog preokreta golom iz voleja Đorđa Rakića, a u 71. minuti "lokosi" su iz kontranapada stigli do prednosti od 3-1 kada je Radonjić izašao sam ispred golmana i zabio svoj drugi gol na utakmici.

Vodi Dinamo sa 61 bodom, Lokomotiva je četvrta s 41, a Slaven osmi s 22 boda.

Susret se igrao na stadionu u Kranjčevićevoj, a sudio je pred 200 gledatelja Bel iz Osijeka.

Strijelci: 0-1 Krstanović (34 - 11 m), 1-1 Radonjić (41), 2-1 Rakić (49), 3-1 Radonjić (71)